Ako kúpiť najlacnejšie letenky

Najlacnejšie letenky kúpite jedine online. Hlavne preto, že cestovná agentúra (CA) nemusí mať záujem predať Vám tú najlacnejšiu letenku. Skôr sa pokúsia predať  Vám letenky, na ktorých čo najviac zarobia. Nehovoriac o tom že letenky od nízkonákladových leteckých spoločností kúpite jedine online.

V dnešnej dobe je už normálne, že ľudia predtým než čokoľvek kúpia bežia na internet. To isté platí aj pri letenkách. Už málokto dnes pôjde do cestovnej agentúry a kúpi si tam letenku.

Odporúčame ísť do CA už s konkrétnou požiadavkou na kúpu letenky. Tieto letenky sú však predražené o maržu danej cestovnej agentúry, ak pravda daná agentúra predáva letenky Vašej leteckej spoločnosti. Na internete to platí tiež. Nieje jedno od koho nakupujete a kto aké služby poskytuje. Najrozumnejším spôsobom na kúpu letenky online je použitie vyhľadávača leteniek.  Do vyhľadávača zadáte dátum a čas odletu, tiež príletu a vyhodí Vám všetky dostupné lety. Na internete bežia už aj stránky ktoré sa špecializujú na najlacnejšie letenky. Zgrupujú všetky nízkonákladové letecké spoločnosti a akciové letenky, ktoré následne radia podľa ich ceny. Viac o vyhľadávačoch sa dočítate v článku “Vyhľadávače leteniek“.

“Poučenie: Predtým než čokoľvek kúpite overte si cenu na internete!”

This entry was posted in Ako kúpiť letenky and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>